Facebook Instagram

Napísali o mne

Napísali o mne..

Ak túžite po romantickej rozprávkovej výzdobe, zvoľte Annamáriu!

Chcete nádhernú dekoráciu? Od Annamárii ju môžete mať! So svojím jedinečným umením podniká už od roku 2002. Vybudovala si povesť dekoratérky, pre ktorú je typická elegancia s romantickými prvkami. Rovnako ako čerstvé kvety, ktoré pri práci používa, aj jej výzdoba rozžiari celú vašu svadobnú miestnosť.

„Už ako malé dievča som zbierala kvietky v záhrade a viazala si kytičky. Neskôr som si uvedomila, že kvety sú cestou, po ktorej sa vydať,” vraví Annamária a ukazuje na certifikát o aranžovaní kvetov, ktorý získala v Budapešti. Ako hovorí, netreba zaspať na vavrínoch, a vedomosti si treba dopĺňať, pod vedením Tímei Rátkai sa zúčastnila aj na školení „Organizátorka svadieb“. Ak bude vašou svadobnou dekoratérkou Annamária, máte o starosť menej, pomôže vám s dôslednou organizáciou vášho veľkého dňa.

S pribúdajúcimi skúsenosťami dekoratérky sa rokmi upriamila práve na svadby. „Na prípravu takéhoto eventu je nevyhnutné stotožniť sa s jeho myšlienkou,“ pokračuje a prezrádza, že prípravu svadobnej výzdoby realizuje sama. „Znie to neuveriteľne, ale všetko chystám ja. Aranžujem kvety, dekorujem, viažem svadobnú kyticu. Najspokojnejšia som vtedy, keď prichystám celú objednávku,“ pousmeje sa a nezabudne podotknúť, že na prenášanie aranžmánov má k dispozícii výpomoc. S kvetmi však pracuje len ona.

V portfóliu Annamárie Tóth nájdete aj svadby populárnych osobností. Svoju kreativitu ukázala na svadbách grófov, vyžiadali si ju slovenské i maďarské hviezdy. Pochváliť sa môže zdobením svadieb Lothara Matthäusa či Martina Straňovského. Romanticko-historický nádych Annamáriinej práce vo väčšine prípadov dodáva krásne prostredie kaštieľa Château Béla.

Zhon okolo svadobných príprav poznajú azda všetky nevesty, potvrdzuje to i dekoratérka. Ideálne je, ak si Annamáriu rezervujete už rok vopred. Budete mať dostatok času na rozhodovanie i realizáciu. „Páči sa mi, keď je nevesta aktívna a má svoje predstavy. To ma inšpiruje najviac, vtedy vznikajú najlepšie nápady,“ vysvetľuje. „Síce na začiatku príprav máme niekedy celkom iné predstavy, no výsledkom spolupráce je vždy fantastická svadba.”

V jej repertoári nájdete tiež svetelné záclony, poťahy na stoličky, mašle, svietniky, vázy, najrôznejšie kryštále a stojany. Všetky prvky si môžete prezrieť na profesionálnych fotografiách a vybrať váš kúsok. Ako Annamária prezradila, väčšina neviest si vyberá na svadobný deň ružovú farbu dekorácií, no každý nápad je možné realizovať a každá budúca manželka ma možnosť vybrať si vlastnú farbu aj materiály. „Nemožné neexistuje. Každú jednu dekoráciu pripravujem v deň svadby, aby všetko bolo perfektne čerstvé a vydržalo počas celého „veľkého dňa“.

Zhotovenie svadobnej kytice môžete tiež zveriť do rúk Annamárie. Výsledkom bude určite nádherná kvetinová kreácia. Každá kytica je individuálna a každá nevesta si zaslúži, aby mala svadobnú kyticu akú si vysnívala. „Rada plním rozprávkové sny a verím, že každá nevesta chce byť aspoň na jeden deň princeznou,“ dodáva na záver.